PAR STUDIJA FA

"Studija FA" dibināta 1997.g. Talsos. Tās darbība saistīta ar apskaņošanas pakalpojumiem, skaņu ierakstu studiju, fonogrammu izveidošanu un mūziķu grupu "HALO". Studijas dibinātājs Atis Freibergs par ilgadēju profesionālu un godprātīgu darbu 2018.g. saņemis Talsu novada domes goda rakstu Latvijas valsts simtgades jubilejā.

SKAŅU IERAKSTU STUDIJA

Ne viens vien Latvijā pazīstams mūziķis savas karjeras pirmsākumos izmantojis "Studija FA" pakalpojumus. Starp tiem Jānis Stībelis, Linda Leen, Intars Busulis, Raimonds Tiguls, Normunds Rutulis, Kristīna Broka, u.c., grupas Pienvedēju piedzīvojumi, Roja, Jūrkant, Lavrix band, HALO u.c.,  bērnu popgrupas "Jūras akmentiņi"-Ventspils, "Punktiņi"-Tukums, "Nebēdņi"-Mērsrags, "Krikši"-Talsi, "Jāņmārtiņi"-Engure, "Taustiņi"-Kandava u.c.

Studijas pakalpojumus izmantojuši lielāka dalībnieku skaita kolektīvi, kori, vokālie ansambļi, pūtēju orķestri, ģitāristu ansambļi un citi. Tie  pamatā rakstīti izbraukumu sesijās Talsos, Rojā, Ventspilī, Tukumā, Rīgā u.c., par studiju telpām izmantojot baznīcas, skolas, kultūras namus u.c.

Lielāko daļu studijas laiku paņem darbs ar individuālajiem vokālistiem un instrumentālistiem. Pamatā tie ir vietējie Talsu un apkārtējo novadu mūziķi ar lielāku un mazāku muzikālo pieredzi. Tiek rakstīti atsevišķi skaņdarbi, kā arī lielāki projekti audio CD izdošanai un protams, vienkārši "pamēģināt kā tas ir" .  Daudz tiek strādāts pie skaņu ierakstiem vietējo kultūras pasākumu, koncertu, konkursu, u.t.t. vajadzībām.

APSKAŅOŠANA

Sākotnējais "Studija FA" dibināšanas iemesls bija apskaņošanas pakalpojumu sniegšana. Tika apskaņoti pietiekami nozīmīgi un lieli pasākumi, starp tiem vietēja mēroga (Talsu rajona) dziesmu un deju svētki, pūtēju orķestru, dažādu grupu koncerti, teātru izrādes, tas viss gan brīvdabas estrādēs, gan kultūras namos.

Šobrīd apskaņošanas pakalpojums nav orientēts uz lieliem masu pasākumiem, tas būs kvalitatīvs un piemērots mazākai auditorijai, gan telpās, gan brīvdabā.

Dizaina studija

No 2020 gada tiek piedāvāts ar skaņu nesaistīts pakalpojums -  dažādu dizaina un interjera priekšmetu izgatavošana. Studija FA ir ģimenes uzņēmums un šī nodarbe ir mūsu hobijs, taču daudzu cilvēku mudināti  esam sākuši piedāvāt šo priekšmetu iegādi. 

Katrs produkts ir roku darbs, oriģināls, vienā eksemplārā, tos atkārtojot, katrs nākamais noteikti atšķirsies. Šobrīd neesam pievērsušies uz kādu konkrētu produktu, bet tiek realizētas dažādas idejas. Katalogā var iepazīties ar paveiktajiem darbiem, kurus var iegādāties, pasūtīt vai vienkārši apskatīties.

Šie prodokti lieliski papildinās interjeru Jūsu apkārtējā vidē, mājās, darba vietā, dažādos pasākumos un protams, būs labas dāvanas.